Біографія - Марина Одольська Офіційний сайт

Пошук
Перейти до вмісту

Головне меню:

 

 Співачка Марина Одольська народилася у м.Камянець-Подільський в 1975 році. Співати почала ще в дитячому садку, а одночасно з навчанням у середній школі, відвідувала уроки у міській хоровій школі, яка була створена на базі зразкової дитячої хрової капелли "Журавлик". Марина співала в капеллі з початку її заснування, вже змалечку гастролюючи по республікам Радянського Союзу, Болгарії, Польщі.  
       Отримавши початкову середню і музичну освіту, співачка поступила в Кам'янець-Подільське училище культури, яке з успіхом закінчила в 1994 р., отримавши диплом за фахом "керівник академічного хору". Навчаючись в училищі,Марина вдосконалювала свою співочу майстерність ще й поза його стінами, займаючись вокалом по 4-6 годин на день у чудового викладача Лобанського В.О..
        На свій дебютний фестиваль "Червона Рута" у 1995 році дев
ятнадцятирічна співачка поїхала у Севастополь, залишивши вдома маленького 6-місячного сина Микиту. Сильний і водночас чаруючий голос приголомшив і завоював усіх членів жюрі, через що М.Одольська отримала свою першу в житті музичну перемогу. З цього почалась фестивально-конкурсна епопея:
     Докладніше з видатними подіями в творчості Марини Одольскої ви можете ознайомитися на сторінці
творчі етапи:
    Ще в 1997 році Марина підписує контракт з Мистецькою Агенцією "Територія А" і впродовж 3 років плідно співпрацює  з командою професіоналів. Один за одним зявляються кліпи  на власні пісні, а в 1999 році прихильники отримують у подарунок дебютний  альбом співачки, який вона скромно назвала "Марина Одольська 1996-1999". Збірка,у яку ввійшли пісні записані саме в цей період, порадувала слухача незрівняним самобутнім вокалом і переважною кількістю авторських пісень.
        У 2000 році Марина Одольська виходить заміж за співака Сергія Манека і ознаменовує це свято розривом контракту і усіляких стосунків зі своїми продюсерами. Одразу через рік виходить дуетний альбом подружжя в новому для обох, танцювальному стилі "Duet.Com.Ua". Знімаються 2 кліпи для дуетного проекту. Також співачка працює над сольним альбомом і успішно концертує країною і ближнім зарубіжжям.
           З 2001 по 2004 рік Марина Одольська дуже плідно працює на благодійній ниві. Різноманітні акції,тури і проекти для дітей-cиріт, підлітків, позбавлених волі(з кримінальним минулим), дітей-інвалідів та віл-інфікованих - жодна не проходить без участі талановитої співачки.
        У 2004 році, за чималі досягнення з розвитку культури України, М.Одольську було відзначено почесним званням «Заслужена артистка України». Відзнаку вручав президент України Л. Д. Кучма.
        2005 рік став визначним у житті Марини. Виходить в світ черговий сольний альбом «Подоляночка», а Господь дарує сім
ї чарівну донечку Любов. Саме через маленьку доньку співачка приймає рішення тимчасово піти зі сцени, щоб всю свою любов і увагу дарувати  їй. Але це не заважає писати чудові, світлі і позитивні пісні, на які надихають як рідні діти, так і маленькі вихованці дитячих будинків, для яких Марина, мов рідна мама і янгол-охоронець. З ініціативною групою молодих людей  вона допомагає малечі з самих віддалених сиротинців відчути любов і піклування, матеріально і морально підтримуючи дітей і вихователів.
        З 2009 року співачка починає викладати вокальну майстерність. ЇЇ запрошують в журі на різноманітні міжнародні вокальні конкурси та фестивалі та консультантом і тренером з вокалу на телевізійні шоу.
Працюючи педагогом з вокалу, співачка продовжує успішну концертну діяльність.
            А з 2011 року Марина Одольська є керівником департаменту захисту прав людини при Центрі міжнародних відносин. Це розширює можливості допомоги соціально незахищеним дітям.
Того ж 2011 року, переживши болісне розлучення, Марина  з головою поринає в роботу на шоу «Голос країни». Саме там успішна  артистка стає щасливою жінкою. Марина знайомиться з талановитим звукорежисером Євгеном Івановим, який допомагає співачці реалізовувати творчі задуми, записувати нові пісні, тощо.
А в лютому 2012 року пара відсвяткувала власне весілля.

           Що наразі виявилося тільки початком щасливих подій, бо невдовзі у щасливого подружжя народився син - Лев.
        Дякуючи Богу і підтримці близьких людей Марина знову відчуває в собі бажання, з новими силами і зовсім новим баченням себе на українській естраді, дарувати нові пісні, завойовувати нові горизонти, засяяти новим світлом переродженої  яскравої зірки.


 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню